Opis obiektu

Komfortowe mieszkanie(40m) dla 5 osób w Łodzi usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej dzielnicy w pobliżu parku (50 m)oraz sklepów osiedlowych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie składa się z dwóch pokoi (trzy jednoosobowe łóżka w większym pokoju i dwa w mniejszym), aneksu kuchennego oraz łazienki z W-C. Do dyspozycji gości jest : czajnik elektryczny, lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa, kuchnia gazowa, żelazko + deska oraz podstawowy komplet naczyń. W mieszkaniu znajduje się stałe złącze 2 Mb/s (WiFi bezprzewodowy) oraz telewizor 42 cale w pokoju większym i 14 calowy w pokoju mniejszym (60 programów). Lokal położony jest w odległości 5 km od łódzkiego Lotniska, 4 km od stacji kolejowej Łódź – Kaliska, 2.5 km od Międzynarodowych Targów Łódzkich, 4 km od Atlas Areny, 4 km od Ikei oraz Centrum Handlowego Port Łódź, przy głównym ciągu komunikacyjnym linii tramwajowych nr . 11,46,16,15 oraz linii autobusowych nr.57,52,50,62,69. Istnieje możliwość skorzystania z płatnego parkingu strzeżonego.

Na życzenie: łóżeczko dla dziecka, przewijak, podgrzewacz i wanienka

 


 

Nocleg w Łodzi - Dla gości weselnych
Komfortowe mieszkanie dla 5 osób w Łodzi usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej dzielnicy w pobliżu parku (50 m)oraz sklepów osiedlowych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie składa się z dwóch pokoi (trzy jednoosobowe łóżka w większym pokoju i dwa w mniejszym), aneksu kuchennego oraz łazienki z W-C. Do dyspozycji gości jest : czajnik elektryczny, lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa, kuchnia gazowa , żelazko + deska oraz podstawowy komplet naczyń. W mieszkaniu znajduje się stałe złącze 2 Mb/s (WiFi bezprzewodowy) oraz telewizor 42 cale (52 programy).Na życzenie klienta istnieje możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą (zawiezienie na miejsce związane ze ślubem , weselem itp.) cena 200 zł za noc weselną na terenie Łodzi. Istnieje również możliwość opieki nad nocującymi dziećmi w wynajmowanym lokalu świadczonej przez wieloletniego pedagoga przedszkolnego cena za noc 200 zł

 


Usługi dodatkowe

 - możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą w cenie 200 zł za 8 godzin + 1 zł za 1 km

 - możliwość wynajęcia opiekunki (od 8.00 do 20.00) do dzieci mieszkających w wynajmowanym mieszkaniu 8 zł za godz.

 - możliwość wcześniejszego zaopatrzenia lodówki według życzenia klienta - cena 25 zł + kwota zakupów według paragonu z wybranej z sieci Real, Carrefour, Tesco (usługa aktywna dla  klientów, którzy z góry zapłacili za usługę noclegową – listę zakupów należy przesłać na m.czaplicki@noclegwlodzi.pl)