Opis obiektu

Koferta skierowana jest do osób przyjeżdżających na krótki (godziny)i długi czas do Łodzi i stanowi doskonałą alternatywę dla oferty hoteli. KLUCZE DO MIESZKANIA DOSTARCZAMY W CIĄGU 30 min , MIESZKANIE JEST WYŁĄCZNIE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI. Aby zapewnić komfortowy pobyt w Łodzi stawiamy na wygodę, funkcjonalność i jak najwyższy standard przy stosunkowo niskiej cenie. Oddajemy do dyspozycji gości apartament typu studio /30m2/ przeznaczony dla 2 - osób+ dostawka. Parking płatny strzeżony w okolicy koszt 12 zł. Apartament położony jest w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym – blisko Centrum(MANUFAKTURA) , dworzec PKS. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Łatwy i szybki dojazd wszelkimi środkami transportu i komunikacją miejską

Tramwaj-11,4,5,2,16A Autobus 99,99A

- wygodne łóżka kontynentalne – 2 osobne łóżka 90×200 lub po zestawieniu 1 łóżko podwójne 180×200
- płaski zawieszony na ścianie TV 32 cale /tv kablowa, internet wi-fi /
- stół z krzesłami
- radio
- kabina z głębokim brodzikiem(wygodna dla małych dzieci)
- pralka
- żelazko, deskę do prasowania
- pościel
- dwa ręczniki
- pełen komplet naczyń kuchennych.
- suszarka do włosów

Manufaktura-(2 km)
Uniwersytecki Szpital Kliniczny M.Konopnickiej ul.Sporna 36/50-(2 km)
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Norberta Barlickiego ul. Kopcińskiego 22.(3 km)
ASP-(2,1 km)

 


 

REGULAMIN


Łódźul. Harnama 4 lok 45
1.Doba liczona jest od godz. 15-tej do godz. 11-tej.
2.Gość nie może przekazywać mieszkania innym osobom, także w czasie wynajmu lokalu.
3.Osoby nie zgłoszone mogą przebywać w mieszkaniu w godz. 07-22. Przebywanie osoby nie zgłoszonej po godz.,22 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez najmującego lokalu na odpłatne dokwaterowanie osoby nie zgłoszonej do pokoju w/g obowiązujących cen.
4.Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty pieniędzy lub innych wartościowych przedmiotów.
5.Osoba wynajmująca, czyli osoba korzystająca z usług firmy Noclegwlodzi.pl ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających osób.
W momencie, kiedy usunięcie powstałych szkód uniemożliwia dalsze wynajmowanie lokalu innym klientom , to osoba lub osoby, które dokonały tej szkody również ponoszą pełną odpowiedzialność finansową za brak możliwości wynajmu lokalu .
6.Obowiązuje cisza nocna od godz. 22-ej do godz. 6-tej.
7.Zakaz urządzania imprez zakłócających spokój innych lokatoro

8.Ze względu na zagrożenie przeciwpożarowe zabrania się palenia papierosów.
9.Przed opuszczeniem lokalu lub położeniem się do snu gość powinien zamknąć krany, okna lub unieruchomić je w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem na wypadek burzy, wichury lub innych zjawisk atmosferycznych. Należy wyłączyć urządzenia pobierające prąd elektryczny.
10.W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu wynajmujący może odmówić dalszego świadczenia osobie , która
je narusza . Osoba zobowiązana jest do uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia oraz do zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia lokalu.
11.Skorzystanie z usług firmy Noclegwlodzi.pl Maciej Czaplicki jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.